O nas

Nasze usługi zorientowane są na trwały wzrost wartości zainwestowanego przez Was kapitału.

Realizacja projektów dla szerokiego grona Klientów pozwoliła nam na nabycie szerokiej specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, pozwalających na osiągnięcie bardzo wymiernych efektów, prowadzących do ponadprzeciętnych wzrostów dochodów i wartości przedsiębiorstw.

Wspieramy naszych Klientów pozyskując kapitał na rozwój lub sprzedaż ich przedsiębiorstw, doradzając w kluczowych decyzjach dotyczących fuzji i przejęć, doskonaląc kluczowe procesy biznesowe, przeprowadzając restrukturyzacje finansowe.

Doradzamy również Klientom zainteresowanym przejęciem lub inwestycją w firmy w Polsce. Dzięki naszym kontaktom jesteśmy w stanie dotrzeć do atrakcyjnych celów inwestycyjnych i szanując czas naszych Inwestorów w najbardziej optymalny i kompleksowy sposób przeprowadzić transakcję.

Współpracujemy z finansowymi i branżowymi inwestorami, globalnymi i lokalnymi. Zrealizowane przez nich transakcje to inwestycje sięgające nawet kilkuset milionów złotych. Branże, dla których skutecznie prowadziliśmy projekty to między innymi: branża chemiczna, spożywcza, budowlana, winiarska, paliwowa, oponiarska i wiele innych.