GRUPA MW

Grupa Kapitałowa MW została założona w 2018 roku.

Celem działania Grupy jest realizacja usług, oraz prowadzenie procesów inwestycyjnych w najwyższym standardzie merytorycznym, a jednocześnie umożliwienie wszystkim uczestnikom procesu, na wszystkich szczeblach i w całej strukturze – stałego rozwoju, realizacji własnych, wspólnych z Grupą celów (tak zawodowych jak i prywatnych) oraz pracę w motywujących i korzystnych warunkach.

Chcemy być grupą firm, otwartą na ludzi, w której relacje międzyludzkie, w tym pomiędzy pracownikami poszczególnych projektów – są istotnym elementem sukcesu finansowego tych projektów.

 

Spółka powstała w celu realizacji projektów inwestycyjnych, prowadzonych przez jej akcjonariuszy.

Formuła inwestowania, przyjęta przez spółkę z czasem stała się atrakcyjna dla szerszego grona inwestorów. Sukcesywnie zwiększamy zatem zasięg naszych inwestycji, otwierając się jednocześnie na nowych Inwestorów.

Spółka, z której wywodzą się główni akcjonariusze. Kancelaria powstała
w 2010 roku. Przez cały okres jej istnienia jest ona w czołówce kancelarii prawnych działających na terenie Małopolski.

Z biegiem czasu Kancelaria rozwijała kolejne specjalizacje, w tym restrukturyzacyjną, a także transakcji M&A. Obecnie w dużej mierze Kancelaria wspiera prowadzone przez nas projekty od strony prawnej,
w zakresie due diligence, obsługi transakcji, obsługi exit’ów, oraz ewentualnych sporów.

MW Finance & Accountancy sp. z o.o. Biuro rachunkowe, które od 2015 roku świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo – płacowe. Spółka kieruje swe usługi głównie do podmiotów w grupie oraz do spółek projektowych, zapewniając pełny dostęp do danych finansowych. Dodatkowo realizuje też zlecenia dla podmiotów poza grupą.